(placeholder)

Monika Roman 514 486 550  

Magdalena Sadowska 504 256 585

poradnia@dietadobrzedobrana.pl

PORADNIA DIETETYCZNA M. ROMAN

(placeholder)
(placeholder)

Oferta i cennik

Kontakt

Opinie Pacjentów

Ważne informacje

Nasi dietetycy

(placeholder)

- 50KG MNIEJ W 1,5 ROKU ODMIENIŁO JEJ ŻYCIE

Pani Grażyna zgłosiła się do naszej poradni w lipcu 2011 roku z polecenia lek. neurologa.

W wieku 51 lat i przy wzroście 170 cm waga wynosiła ponad136kg.

Sytuacja zdrowotna nie była zadawalająca – początki cukrzycy, problemy z prawidłowym widzeniem, nadciśnienie tętnicze, problemy z kręgosłupem oraz z tarczycą. Dodatkowo towarzyszyło jej ciągłe zmęczenie, senność oraz przekonanie, że z tym się już nic nie da zrobić.

Wspólnymi siłami udało się osiągnąć jednak więcej niż pierwotnie zamierzaliśmy. Oprócz zgubionych zbędnych kilogramów, powrócił wigor, pozytywna energia i chęć do działania, a nawet - nielubiane wcześniej - zakupy ubraniowe.

PRZED DIETĄ

PO DIECIE :)

Z wielką przyjemnością dzielę się z Państwem historią Pani Grażyny, która w ciągu 1,5 roku zredukowała 50 kg.

Pani Grażyna zgłosiła się do naszej poradni w lipcu 2011 roku z polecenia lek. neurologa.

W wieku 51 lat i przy wzroście 170 cm waga wynosiła 136,7 kg. Sytuacja zdrowotna nie była zadawalająca – początki cukrzycy, problemy z prawidłowym widzeniem, nadciśnienie tętnicze, problemy z kręgosłupem, problemy z tarczycą. Pani Grażyna skarżyła się na ciągłe zmęczenie, senność, uczucie pragnienia w nocy. Z drugiej zaś strony pacjentka była bardzo mocno  zmotywowana i wyrażała chęć zmiany trybu życia i współpracy ze mną.


Podczas pierwszej wizyty określiłam dwa etapy kuracji – I szy etap – 20 kg oraz II etap – 16kg.


I  cel kuracji (- 20 kg) został  osiągnięty już po 3 miesiącach, dzięki niesamowitej dyscyplinie i determinacji Pani Grażyny. Pacjentka włączyła także wymagany, minimalny wysiłek fizyczny tzn 3 x w tyg 1 h.  Konsekwetnie za efektem wagowym zmieniło się samopoczucie Pani Grażyny. Poziom cukru we krwi został wyrównany, a leki zostały wyeliminowane. Wrócił prawidłowy wzrok, ciśnienie pozostawało w normie –również bez konieczności przyjmowania leków.


II cel kuracji (-16kg) został zrealizowany w lutym 2012 r, czyli łącznie 36 kg mniej w 7 m-cy!


Pani Grażyna czuła się świetnie, dlatego po wykonaniu wszystkich niezbędnych badań oraz konsultacji lekarskiej przeszłyśmy do kolejnego etapu redukowania masy ciała.


Ostatecznie najniższa masa ciała wyniosła 86, 7 kg po 1,5 roku do naszego pierwszego spotkania.


Po 2 latach od zakończenia kuracji Pani Grażyna jest stale pod moją opieką . Co ok 3 miesiące monitoruję masę ciała oraz codzienny jadłospis Pani. Przez  ogrom pracy, realizowany wysiłek fizyczny masa ciała jest stabilna.

Dziękuję Pani Grażyno za zaufanie, świetną współpracę, wielki optymizm i zaangażowanie! Niezmiernie miło było mi towarzyszyć Pani w tak wielkiej zmianie w Pani życiu.  To było dla mnie bardzo motywujące i inspirujące doświadczenie zawodowe.

Jestem ogromnie wdzięczna za udzielenie wizerunku!


Monika RomanPani Grażyna o poradni 'Dieta dobrze dobrana' i jej pracownikach:

Jeżeli można ocenić stopień zadowolenia ze współpracy z tą poradnią w skali 1-10 moja ocena to 10. Moje pierwsze spotkanie z pania dietetyk Moniką Roman zaczęło się w sierpniu 2011, kuracja miała trwać do końca roku, diety które były dla mnie opracowywane pod kątem pracochłonności nie zabierały dużo czasu w przygotowaniu, a produkty były smaczne, tanie i dostosowane do danego okresu sezonowości:).

Mój cel został osiągnięty schudłam w ciągu pół roku ok. 40kg:)

Poradnia godna polecenia, wysoki profesjonalizm, miła atmosfera:)

WSPÓLNE  SUKCESY W ODCHUDZANIU