(placeholder)

Monika Roman 514 486 550  

Magdalena Sadowska 504 256 585

poradnia@dietadobrzedobrana.pl

PORADNIA DIETETYCZNA M. ROMAN

(placeholder)
(placeholder)

Oferta i cennik

Kontakt

Opinie Pacjentów

Ważne informacje

Nasi dietetycy

Rafał

07-02-2013

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Moniką

Grazyna:)

19-06-2012

Jezeli można ocenić stopień zadowolenia ze współpracy z tą poradnią w skali 1-10 moja ocena to 10. Moje pierwsze spotkanie z panią dietetyk Moniką Roman zaczęło się w sierpniu 2011, kuracja miała trwać do końca roku, diety które były dla mnie opracowywane pod kątem pracochłonności nie zabierały duźo czasu, a produkty były smaczne, tanie i dostosowane do danego okresu sezonowości:). Mój cel został osiągnięty - schudłam w ciągu pół roku 40kg:)

Poradnia godna polecenia, wysoki profesjonalizm, miła atmosfera:).

Żaneta i Wikto

24-06-2012

Jeżeli mozna ocenić stopień zadowolenia ze współpracy z tą poradnią w skali 1-10 moja ocena 10.Pierwsze spotkanie mojej córki z Panią dietetyk Moniką Roman odbyło sie na początku stycznia 2012 roku. Diety, które były dla córki opracowywane pod kątem przygotowania  nie zabierały dużo czasu, a produkty były smaczne tanie i dostosowane do danego okresu sezonowości. Cel mój i mojej córki został osiągniety. Pomimo iż ma ona dopiero 9 lat - nadal wytrwała w stosowniu diety i utrzymania stałej wagi pomimo wielu wyrzeczeń. Córka schudła w przeciągu 5-ciu miesięcy około 9kg:) Poradnia godna polecenia,wysoki profezjonalizm, miła i sympatyczna atmosfera,gorąco polecam:-)

Marta

19-07-2012

Jestem zadowolona ze współpracy z poradnią, a konkretniej z panią dietetyk Moniką Roman, która dzięki swemu profesjonalizmowi i merytorycznemu przygotowaniu, opracowała dla mnie dietę uwzględniając moje preferencje. Założony cel kuracji został osiągnięty - w ciągu czterech miesięcy schudłam 20kg. Ponadto dania były smaczne, a ich przygotowanie nie wymagało ode mnie dużo czasu, co ma dla mnie duże znaczenie, bo nie lubię gotować. Poradnia jest godna polecenia, ponieważ pracują w niej profesjonaliści i panuje w niej przyjazna atmosfera.

Krzysztof

31-07-2012

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Moniką Roman. Dietę rozpocząłem w połowie kwietnia, a skończyłem na początku czerwca. Udało mi się zrzucić 10 kilogramów i nadal, mimo zakończenia diety, wagę utrzymuję. Bardzo istotne było motywowanie mnie przez Panią dietetyk i ustalenie jadłospisu zgodnie z moimi upodobaniami. Przygotowywanie posiłku nie było czasochłonne, a produkty łatwo dostępne i sezonowe, nie obciążające budżetu domowego. Za współpracę, kontakt, dietę w skali od 1 do 10, daję 10. Z czystym sumieniem polecam każdemu współpracę z tą Poradnią, a w szczególności z Panią Moniką Roman, która w bardzo życzliwy, ale profesjonalny sposób podchodzi do pacjenta.

Kasia

29-08-2012

Bardzo wysoko oceniam profesjonalizm Pani Moniki Roman, dlatego też polecam jej poradnię wszystkim, którzy chcą lub powinni zrzucić kilka kilogramów. Diety przygotowane dla mnie uwzględniały moje preferencje kulinarne, a przygotowanie posiłków nie było czaso- i kosztochłonne. Cel został osiągnięty - schudłam 10 kilogramów.

Gorąco polecam :)

Ania

27-09-2012

Po wielu latach rożnych "cudownych" diet i wielu prób zrzucenia zbędnych kilogramów Los postawił na mej drodze Panią Monikę. Decyzja o rozpoczęciu diety pod opieką Pani Moniki to jedna z moich najlepszych życiowych decyzji. Sama dieta dostosowana do mojego zwariowanego trybu życia, nie nadwyrężająca domowego budżetu, uwzględniająca moje zachcianki i preferencje, posiłki różnorodne i smaczne. Kontrolne wizyty u wiecznie uśmiechniętej Pani Moniki, to już czysta przyjemność. Na efekt też nie trzeba było długo czekać, prawie 20 kilogramów mniej na wadze i mam nadzieje, że wieczna już zmiana myślenia o odchudzaniu ;) i nawyków żywieniowych.

Pani Moniko, dziekuję i kłaniam się w pas.

Hania

04-09-2012

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Moniką Roman. Moja praca nad upragnioną wagą trwała ok 5 mc i w tym czasie schudłam 17 kg. Pani Monika podchodziła do mnie i moich złych nawyków żywieniowych z dużą cierpliwością i zrozumieniem a jednoczaśnie stanowczo i wymagająco co bardzo motywowało do pracy. Każdy posiłek konstruowała tak by był smaczny, szybki w przyrządzaniu i nie nadwyrężał domowego budżetu. Wszelkie uwagi, zachcianki oczywiście te "zdrowe" były brane pod uwagę i uwzględnianie w najbliższych przepisach. Obecnie jestem na etapie nauki samodzielnego konstuowania posiłków zdrowych i odpowiednich pod względem kaloryczności dla mojej osoby. W dalszym ciągu mogę liczyć na pomoc, radę czy doping ze strony Pani Moniki choć nasza współpraca skończyła się jakiś czas temu. Decyzję o zgłoszeniu się do porani uważam za najlepszą jaką mogłam podjąć dla siebie i swojego zdrowia, samopoczucia. Serdecznie polecam wspólpracę z Panią Moniką wszystkim którzy chcą zrobić ten pierwszy, ale najtrudniszy krok w walce z wagą - ponad :-) tą wymarzoną.

Wioletta

26-10-2012

Całe lata tłukłam się z myślami o tym, żeby schudnąć. Przerabiałam dietę kapuścianą, itp. Właściwie z przypadku trafiłam do p. Moniki Roman i teraz zadowolona mogę polecić Ją innym. Oby tylko p. Monice nie zabrakło do mnie cierpliwości, to będę z przyjemnością chodzącym przykładem Jej profesjonalizmu i życzliwości. Polecam wizytę u p. Moniki również osobom, które nie chcą się odchudzać, a mają kłopoty zdrowotne. Choruję od lat na IBS, dzięki wskazówkom p. Moniki objawy zostały zminimalizowane i mogę normalnie funkcjonować.

Chapeau bas p. Moniko.

Maciej

27-10-2012

Zanim skorzystałem z fachowej wiedzy pani Moniki Roman, próbowałem diety na własną rękę - nieporozumienie. Dopiero p. Monika ustawiła mi dietę tak, że między majem a wrześniem 2012 schudłem blisko 20 kg. Przez cały ten czas czułem się doskonale, nie byłem głodny, a wszystkie dietetyczne dania były smaczniejsze, niż się spodziewałem. Obecnie pod kierunkiem p. Moniki staram się utrzymać na poziomie, jaki osiągnąłem po odchudzaniu - i jak na razie udaje mi się to bez większych wyrzeczeń.

Zdecydowanie polecam!

Barbara

07-02-2013

Panią Monikę Roman poznałam w 2009 roku w Naturhouse. Pomogła mi pozbyć się 8 kg. Niestety moja skłonność do słodyczy spowodowała, że waga zaczęła rosnąć. Sama nie byłam w stanie powstrzymać tego procesu, potrzebowałam pomocy dietetyka. Ponieważ byłam bardzo zadowolona ze współpracy z panią Moniką zaczęłam szukać w internecie i znalazłam. Bardzo cenię profesjonalizm i stanowczość pani Moniki. Wizyty to prawdziwa przyjemność, bo odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze. Diety układane są z uwzględnieniem preferencji klienta. Przygotowanie posiłków nie jest czasochłonne, a produkty dostępne i niedrogie. Przez 1,5 m-ca osiągnęłam wagę, z której jestem zadowolona. Obecnie jestem w okresie stabilizacji wagi i nadal jestem pod opieką pani Moniki. Jeżeli mam jakiś problem w każdej chwili mogę zadzwonić lub wysłać e-maila i zawsze otrzymuję odpowiedź. Gorąco polecam Poradnię Dietetyczną i panią Monikę Roman osobom, które potrzebują pomocy dietetyka.

Marzena

09-02-2013

Współpraca z panią Moniką daje pożądane efekty, a to oznacza, że dobór diety i podejście do klienta są profesjonalne i indywidualne:) Proponowane posiłki są smaczne, łatwe do przyrządzenie i nie zabierają wiele czasu. Gorąco polecam!

Hania

09-02-2013

Z radością dodaję swoją jak najbardziej pozytywną opinię o współpracy z Panią Moniką. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że już dwie osoby z mojej rodziny korzystają obecnie z pomocy poradni. Cel został osiągnięty: schudłam założoną na początku diety ilość kilogramów w wyznaczonym czasie, co świadczy o profesjonalizmie i doskonałym przygotowaniu Pani Moniki. Obecnie jestem na etapie utrwalania wagi i teraz dużo zależy ode mnie, ale wierzę że z pomocą Pani Moniki poradzę sobie. Ponadto chciałam wyrazić swoją wdzięczność za niesamowitą wyrozumiałość , niestety nie zawsze mogłam pojawiać się na wyznaczonych wizytach, i to Pani Monika dostosowywała się do mnie. Potrafi też zmotywować w chwilach zwątpienia. Diety nie są skomplikowane a do tego smaczne, niektóre przepisy na stałe zagoszczą w moim jadłospisie, np.: placuszki z dyni, są pyszne:) i smakują całej rodzinie. Przygotowanie posiłków nie zajmuje dużo czasu a koszt ich jest niższy niż mojego "normalnego" jedzenie. Gorąco zachęcam wszystkie osoby, które szukają pomocy w walce z kilogramami, żeby skorzystały z usług Pani Moniki, bo pozytywny efekt GWARANTOWANY.

Maja

31-08-2013

Witam Chcialam powiedziec ze jestem zadowolona ze wspolpracy z pania Moniką. Bedac na diecie w ogole nie czułam, ze na niej jestem, nie czułam głodu a chudłam. Z pania Moniką osiągnelam cel a teraz chodze na kontrolne wizyty i wszystko jest ok. Więc jak ktoś ma problem z waga to warto sie zdecydowac na diete zrobić to dla samego siebie, a pani Monika bardzo w tym pomaga.

Piotr

30-08-2013

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z p.Moniką. Walczymy z moją wagą od kwietnia 2013 i przez ten okres udało się uzyskać zakładany rezultat. Na dzień dzisiejszy jestem na etapie stabilizacji wagi. Profesjonalizm pracy widać w wielu aspektach, począwszy od układania codziennego jadłospisu przez wysoką komunikatywność po "usługę posprzedażową", tj. zainteresowanie klientem w momencie bezpłatnych spotkań. O przygotowaniu posiłków trudno mi się wypowiadać, gdyż wszystkie posiłki otrzymywałem "pod nos". Miałem taką możliwość dzięki życzliwości mojej żony. Nie mniej jednak wszystko było bardzo smaczne. Nie polecam innym usług p.Moniki, gdyż nie ma takiej potrzeby. Wysoka jakość świadczonych usług mówi sama za siebie.

Hania

03-10-2013

Z Panią Moniką swoją przygodę zaczęłam w kwietniu, w ciągu czterech miesięcy schudłam prawie 20 kg:) Pani Monika to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, zawsze uśmiechnięta, cierpliwa i słuchająca, dieta którą przygotowywała dla mnie była dostosowana do moich upodobań, jadłam to co lubię, byłam zawsze najedzona a do tego chudłam. posiłki bardzo łatwe do przygotowania. Poradnia na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Po skończonej diecie nadal można liczyć na wsparcie Pani Moniki już zupełnie bez zobowiązań finansowych,

Poradnię DDD polecam każdej osobie, która chce schudnąć, na prawdę warto, polecam gorąco!

Dorota

15-01-2014

Moja decyzja o zmianie wyglądu podjęta była na wizycie u pani ginekolog ,która powiedziała mi że jeśli nie schudne moje co miesięczne krwawienia będą trwały po około 3 miesiące nie chciałam tego chciałam żyć normalnie.Wtedy na mojej drodze spotkałam panią Monike , która podarowała mi drugie życie.Do tego wszystkiego motywował potwornie mnie mąż,który zawsze był przymnie.Gdy trafiłam do pani Moniki ważyłam 107 kg w ciągu 7 miesięcy schudłam 41 kg jedzenie przepyszne miałam to na co miałam największą ochotą nie było drogie i łatwe w przyżądzaniu,nie zajmowało dużo czasu .Wizyty u pani Moniki były przemiłe zawsze uśmiechnięta ,pomocna,martwiąca się o wszystkich ,jest najlepszą przyjaciółką jeśli mogę tak powiedzieć .Dzięki pani Monice jestem nową osobą ,która zaczeła nowy etap swojego życia ,życia którego podarowała mi pani Monika. Dlatego bardzo polecam!

Grażyna z Wejh

19-02-2014

Pragnę podzielić się swoją opinią na temat współpracy z Poradnią Dietetyczną Pani Moniki Roman. Otóż jestem ogromnie zadowolona ze współpracy ponieważ dzięki Pani Monice schudłam w ciągu 4 miesięcy 16 kg, a przez następne 2 miesiące jeszcze schudłam kolejne 2 kg. Moim celem było schudnąć 18 kg – i udało się! Przed rozpoczęciem kuracji odchudzającej nosiłam rozmiar odzieży 48 a obecnie 42. TO JEST SUKCES !! Wydawać by się mogło, że strasznie głodowałam – absolutnie NIE, chociaż przyznaję - początki były trudne, czasami w żołądku ściskało. Jadłam dokładnie to, co zapisała mi Pani Monika w każdej kolejnej dwutygodniowej diecie. Każda dieta była opracowana profesjonalnie, uwzględniała sezonowość, a jedzenie było smaczne – i co ważne, mało pracochłonne. Dietetyczka uwzględniała potrawy, które lubię. Rola dietetyczki w prowadzeniu kuracji jest nieodzowna, ponieważ niezmiernie ważne jest przeliczenie i ustawienie diety w taki sposób, aby zapewnić organizmowi wszystkie niezbędne składniki pokarmowe i to we właściwych proporcjach. Dieta wpłynęła na mnie tak korzystnie, że nawet wyniki badania krwi poprawiły się i wszystkie parametry mam już w normie. Obecnie jestem na etapie, że mogę jeść wszystko lub prawie wszystko. Nauczyłam się jak należy zdrowo odżywiać się. Aby utrzymać dobrą kondycję fizyczną przez cały okres odchudzania się jak również teraz po zakończeniu kuracji, ćwiczę na przyrządach ok. 30 minut dziennie. Stosując skalę szkolną oceniam współpracę z Poradnią na szóstkę !! Pani Moniko, bardzo dziękuję za niezwykle miłą atmosferę oraz Pani profesjonalizm podczas naszych spotkań !

Polecam Poradnię Dietetyczną Pani Moniki Roman wszystkim kobietom, niezależnie od wieku. Ja mam już wiek zaawansowany (60 lat). Grażyna z Wejherowa

Grażyna

05-03-2014

Właśnie zaczęłam współprace z panią Moniką i jestem ciekawa czy będę tak zadowolona jak wszyscy :)

Kasia

13-03-2014

Jestem bardzo zadowolona z poradni pani Moniki.Cel moj zostal osiagniety,pierwotnie mialo to byc 10kg,w ostatecznosci schudlam 14kg. Produkty byly smaczne i tanie ,dopasowane do sezonu. Poradnia godna polecenia:)

Barbara

11-04-2014

Cóż mogę powiedzieć, jedynie trzy słowa: profesjonalizm, życzliwość , skuteczność ! Mój styl życia uległ cudownej przemianie. Dziękuję bardzo Pani Moniko i Pani Magdo!

Monika

26-07-2014

Gorąco polecam współpracę z poradnią Pani Moniki Roman.Pełen profesjonalizm,życzliwośc,zrozumienie.Pani Monika i Pani Magda podarowały mi nowe,lepsze życie.Pozbyłam się 17 kg zbędnego balastu który ciążył mi od kilku lat.

Dziękuję z całego serca i polecam wszystkim.

Lucyna

01-08-2014

Chciałabym na forum bardzo podziekowac pani Magdzie, dzieki ktorej schudłam 10 kg i jestem bardzo szczęśliwa. Zawsze bardzo się bałam jakichkolwiek diet, bo myslałam ,że nie dam rady. Dlatego bardzo sie cieszę że trafiłam do tej poradni, okazało się,ze mozna zgubic zbedne kg nawet nie az tak duzym wysiłkiem. Dieta nie z kosmosu , nie kosztowna a przygotowanie dań nie pracochłonne, o to tez mi chodziło, bo nie lubię gotowac. Do tego cwiczenia 3 razy w tyg. Fajne jest to że jestem jakby pod kontrola po zakończeniu diety i bezpłatnie byłam juz na 4 wizytach. Bałam się,ze będzie ciężko po zakończonej diecie, że nie będę umiała utrzymac wagi ale jest ok, aż sama jestem zdziwiona!! Dlatego polecam wszystkim którzy chcą schudnac, naaapraawdę warto zasięgnac rady dietetyka. Jeszcze raz dziekuję pani Magdzie, która jest bardzo sympatyczna i miła!!!

Krystian

14-09-2014

Jestem zachwycony współpracą z tą poradnią dietetyczną. Początkowym założeniem była utrata 10 kg, w ostateczności pozbyłem się 20 kg. Dania były smaczne, produkty łatwo dostępne. Dieta była idealnie rozpisana według mojego trybu życia. Dzięki utraty wagi poprawiła mi się samoocena i nastawienie. Z czystym sumieniem polecam, warto zainwestować w siebie te pieniądze :)


Agnieszka

20-11-2014

W poradni zjawilam sie w marcu 2014 pani Magda zajela sie mna i opracowala diete ktora byla roznorodna smaczna a przedewszystkim przygotowanie posilkow nie wymagalo zbyt duzo czasu. Koszt posilkow nie byl wiekszy niz normalne jedzenie kupowane na codzien. Rodzinie tez zaserwowalam wiekszosc potraw a moja rodzina to wymagajacy panowie. Wizyty byly rzeczowe i pelne optymizmu ktory dawal poczucie wielkiej radosci za kazdy zgubiony kilogram. Z czystym sumieniem moge polecic kazdej osobie ktora bedzie w potrzebie zrzucenia kilku zbednych kilogramow. Pani Magda to bardzo ciepla i usmiechnieta kobieta ktora uwazam za wspaniala.

Wioletta

20-11-2014

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z ta poradnia w skali 1-10 oczywiście daję 10 schudłam prawie 10 kg i jestem od razu w lepszej formie.Jedzenie jest dobre i smaczne.Jestem pod kontrolą nadal .Pani Magda jest bardzo miła zawsze wysłucha i doradzi dziękuję jej za to bardzo.Poradnia godna polecenia miła atmosfera.

Magdalena

20-11-2014

Sukces,sukces,sukces! Dietę redukcyjna, którą Pani Magda ułożyła dla mnie , stosowałam przez 6 tygodni, czyli krótko. Schudłam wówczas ok 7,5 kg. Kolejne blisko 5 kg schudłam na tzw stabilizacji. Rewelacja! Urodziłam dwójkę dzieci, a wyglądam, jakbym miała naście lat. Nie tylko przez spadek wagi. Kondycja lepsza, poprawił się wygląd skóry, stała się gładka i po prostu widocznie piękniejsza. I problemy z zaparciami zniknęły. Objętościowo jedzenia było mnóstwo, w większości nie dojadałam swoich porcji, nie zdążyłam zgłodnieć i znów była pora na jedzenie. Poradnia godna polecenia, i z czystym sumieniem polecam ją innym, którzy jak się okazuje, również są pod opieką poradni. Co ważne jeszcze, nie ma w dietach żadnych dziwnych suplementów, ponieważ wszystkie składniki odżywcze i mineralne są w diecie. Cel osiągnięty, i mąż zachwycony:) Pozdrawiam Panią Madzię. Madzia M.

Aleksandra

21-11-2014

Niedawno zakończyłam pracę z Panią Moniką, efekt jest rewelacyjny, nie sądziłam, że uda mi się schudnąć tyle i przy okazji zmienić nawyki żywieniowe. Pani Monika ogromnie mi pomogła, wiele razy próbowałam zmienić swoją dietę, ale nigdy mi się nie udawało samej.. Jestem bardzo zadowolona, posiłki były smaczne, bogate w witaminy, urozmaicone, a co najważniejsze: chudłam bez uczucia głodu. Rewelacja!

Ela

24-11-2014

Do poradni trafiłam pod koniec sierpnia 2014.Od dłuższego czasu namawiała mnie moja córka abym z korzystała z fachowej pomocy dietetyka.(co roku dochodziło mi parę kilo więcej ,do tego anemia ,niedoczynność tarczycy,wiecznie opuchnięta i zmęczona )Cieszę się bardzo że zajęła się mną Pani Magdalena .Osoba bardzo mila uśmiechnięta a przy tym profesjonalna.W skali 1-10 moja ocena 10. Dietę stosowałam od 1 września 2014 do połowy listopada ,schudłam 12 kg. Teraz jestem na etapie stabilizacji.Ustalenie jadłospisu było zgodne z moimi upodobaniami .Przygotowanie posiłków nie sprawiało żadnych trudności i nie było pracochłonne. Produkty łatwo dostępne ,tanie , dieta dostosowana do sezonu.Każdemu kto chciał by schudnąć parę kilo naprawdę polecam zacząć od dietetyka .Ja czuję się świetnie,schudłam bez głodówek, nie jestem opuchnięta ani zmęczona .Gorąco polecam poradnię P.Moniki Roman a szczególnie Panią Magdalenę Sadowską z którą ja współpracowałam:)

Marlena

12-12-2014

Z czystym sumieniem mogę polecić tę poradnię. Przez długi czas sama walczyłam z nadwagą stosując przeróżne diety "CUD", lecz nie przynosiło to żadnych efektów. Dlatego też postanowiłam skorzystać z pomocy dietetyka. Dzięki odpowiednio zbilansowanej diecie udało mi się zrzucić 10 kg w przeciągu trzech miesięcy. Pani Magdalena Sadowska jest profesjonalistką w swej dziedzinie a ponadto jest przesympatyczną osobą! Pani Magda zawsze służyła mi swoja pomocą, gdy tego potrzebowałam. Diety zawsze były zgodne z moimi upodobaniami, a porcje wystarczające- nie głodowałam ;) . Co najważniejsze- nie tylko zrzuciłam zbędne kilogramy, ale także zauważyłam radykalną poprawę samopoczucia! Polecam wszystkim osobom zmagającym się ze zbędnymi kilogramami, a Pani Magdzie pragnę z tego miejsca serdecznie podziękować, bo bez Jej wiedzy i motywacji nie osiągnęłabym takiego efektu!

Jarek

01-01-2015

Po pierwsze chciałbym podziękować Pani Magdalenie, gdyż dzięki jej pomocy schudłem w przeciągu 5 miesięcy 27 kilogramów. Jeszcze w czerwcu ważyłem 105 kg, a dziś po świętach waga pokazała 78 kilogramów. Początki jak pewnie u każdego nie były proste. Jednak dzięki pomocy Pani Magdaleny waga z tygodnia na tydzień malała. Dzięki diecie nauczyłem się rozsądnie i świadomie odżywiać i mam nadzieję, że wiele z tych nawyków pozostanie. Serdecznie polecam wszystkim pragnącym zrzucić kilka lub kilkanaście kilogramów tę Poradnię za jej profesjonalne podejście do pacjenta i fantastyczną obsługę. Nawet teraz po zakończeniu diety wciąż mogę liczyć na ich pomoc.

DODAJ TWOJĄ OPINIĘ O PORADNI DIETETYCZNEJ

przed kuracja odchudzajaca

Beata B.

06-03-2016

Po wielu próbach zrzucenia wagi - poprzez głodówki, diety Dukana i efekty jojo, trafiłam do p.Moniki.

Pod Jej opieką jestem od stycznia ubiegłego roku.

Przez ten czas  udało mi się zrzucić 21,5kg.

Obecnie jestem w fazie stabilizacyjnej.

Na tę chwilę wszystko idzie dobrym torem i zadowolenie moje jest przeogromne.

Polecam współpracę z p.Moniką.

(placeholder)

- 50KG MNIEJ W 1,5 ROKU ODMIENIŁO JEJ ŻYCIE

Pani Grażyna zgłosiła się do naszej poradni w lipcu 2011 roku z polecenia lek. neurologa.

W wieku 51 lat i przy wzroście 170 cm waga wynosiła ponad136kg.

Sytuacja zdrowotna nie była zadawalająca – początki cukrzycy, problemy z prawidłowym widzeniem, nadciśnienie tętnicze, problemy z kręgosłupem oraz z tarczycą. Dodatkowo towarzyszyło jej ciągłe zmęczenie, senność oraz przekonanie, że z tym się już nic nie da zrobić.

Wspólnymi siłami udało się osiągnąć jednak więcej niż pierwotnie zamierzaliśmy. Oprócz zgubionych zbędnych kilogramów, powrócił wigor, pozytywna energia i chęć do działania, a nawet - nielubiane wcześniej - zakupy ubraniowe.

WSPÓLNE  SUKCESY W ODCHUDZANIU

PRZED DIETĄ

PO DIECIE :)

POZNAJ CAŁĄ HISTORIĘ

czytaj więcej >>