(placeholder)

Monika Roman 514 486 550  

Magdalena Sadowska 504 256 585

poradnia@dietadobrzedobrana.pl

PORADNIA DIETETYCZNA M. ROMAN

(placeholder)
(placeholder)

Oferta i cennik

Kontakt

Opinie Pacjentów

Ważne informacje

Nasi dietetycy

Jestem dietetykiem od 8 lat i technologiem żywności od 14 lat.  Poradnię 'Dieta Dobrze Dobrana' założyłam w 2010r.

Do każdego aspektu swojej pracy podchodzę profesjonalnie i z pasją. Inspiracją do działania są dla mnie sami Pacjenci i ich cele. Dla nich poszukuję skutecznych, zdrowych i szybkich sposobów pozbycia się wagi i wspólnie wdrażamy je w życie. Jestem osobą ciepłą, empatyczną, ale też wymagającą. Dokładam wszelkich starań, aby Pacjent na pierwszej i każdej kolejnej wizycie czuł się zrozumiany, zaopiekowany i bezpieczny. Sukcesy moich Pacjentów stanowią dla mnie olbrzymią radość i utwierdzają w przekonaniu o skuteczności rekomendowanych diet. Wsłuchuję się w indywidualne potrzeby każdej osoby i pomagam w wyznaczaniu etapów kuracji, tempa procesu oraz określeniu dostosowanych wymagań.

Wiem jak ważnym czynnikiem kuracji jest motywacja i wsparcie bliskich, dlatego staram się na każdym etapie pobudzać motywację Pacjenta i wiarę, że się uda.  Bardzo lubię pracować z rodzicami małych dzieci, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Niezwykle motywuje mnie satysfakcja każdego Pacjenta, ale jednocześnie każde słowo krytyki. Jestem otwarta na wszelkie sugestie, uwagi Pacjentów, aby stale podnosić jakość obsługi w Poradni ‘Dieta Dobrze Dobrana’.

Wiem, że podjęcie wyzwania jakim jest np. odchudzanie, to uosobienie wielkiej siły, motywacji i nadziei, tkwiącej w danym człowieku. Cieszę się małymi i dużymi sukcesami moich Pacjentów.

Szczególnymi doświadczeniami były dla mnie: współpraca z Panią Grażyną, której udało się zredukować masę ciała aż o 50 kg;  oraz z Panią Dorotą, która straciła 45kg.

Trudnym zadaniem choć równie satysfakcjonującym, była pomoc osobie chorującej na anoreksję. Wspólnie udało nam się poprawić zdrowie i wagę o 10kg.

Jestem absolwentką dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym oraz biologii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Doświadczenie zdobywałam już podczas praktyk studenckich na oddziałach szpitalnych i w poradni cukrzycowej oraz w trakcie późniejszej pracy zawodowej. Z poradnią Dieta Dobrze Dobrana związana jestem od 2 lat.

Zawód dietetyka łączę ze swoimi głównymi zainteresowaniami związanymi ze zdrowym odżywaniem. Swoją wiedzę wykorzystuję w życiu zawodowym, stale ją poszerzając i zdobywając nowe doświadczenia.

Jestem osobą radosną i bardzo lubię pracować z ludźmi. Tym większą satysfakcję odczuwam, gdy moja wiedza i umiejętności pomagają innym osobom w rozwiązywaniu ich problemów z otyłością, złym samopoczuciem psycho-fizycznym oraz brakiem kondycji i energii życiowej.

Dużą przyjemność sprawia mi współpraca z Pacjentami i wspólne osiąganie celów. Pracując jako dietetyk wykazuję się skutecznością w opracowywaniu dobrze dobranych diet dla osób zdrowych oraz Pacjentów borykających się z różnymi schorzeniami.

Ogromną motywacją do działania są dla mnie sukcesy naszych podopiecznych, a prezentem - uśmiech zadowolonego Pacjenta, w którego wstępuje nowa pozytywna energia i witalność.

Dzięki temu moja praca nie jest  tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim ogromną przyjemnością i satysfakcją.

Monika-Roman-dietetyk-Wejherowo-Słupsk
dietetyk Rumia Wejherowo Magdalena Sadowska

✔︎ Prowadzenie specjalistycznych wykładów dla pacjentów z cukrzycą – Poradnia diabetologiczna w Wejherowie – Monika Roman

✔︎ Prowadzenie wykładów dot. żywienia dzieci w Centrum Psychologiczno-Pedagogiczym Trampolina w Wejherowie – Monika Roman

✔︎ Prowadzenie warsztatów prawidłowego odżywiania w Centrum Integracja w Gdyni – Monika Roman

✔︎ Prowadzenie wykładów dla dorosłych dot. zaburzeń odżywiania w Centrum Psychologiczno – Pedagogiczym Trampolina w Wejherowie – Monika Roman

✔︎ Prowadzenie spotkań dotyczących odżywiania w ramach cyklu „Kobiece inspiracje” w Dworku Drzewiarza w Gościcinie – Monika Roman

✔︎ Prowadzenie spotkań nt żywienia dzieci z rodzicami w samorządowym przedszkolu w Gościcinie – Monika Roman

✔︎ Prowadzenie spotkań dla rodziców dzieci ze Szkoły Specjalnej w Wejherowie – Monika Roman

✔︎ Układanie planu żywieniowego dla lokalnych przedszkoli – Magdalena Sadowska, Monika Roman

✔︎ Udzielanie zawodowych porad i wywiadów, TK Chopin – Monika Roman︎

Dodatkowa działalność Poradni dietetycznej - warsztaty, wykłady, spotkania

Monika Roman - dietetyk w Wejherowie i Słupsku

Magdalena Sadowska - dietetyk w Rumi i Wejherowie